Filtruj

Praca Hiszpanski - Nowy Sącz

1-3 z 3 ofert pracy

NAUCZYCIEL JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO

TOWARZYSTWO JEZUSOWE, PROWINCJA POLSKI POŁUDNIOWEJ -JEZUICKIE CENTRUM EDUKACJITOWARZYSTWO JEZUSOWE, PROWINCJA POLSKI POŁUDNIOWEJ -JEZUICKIE CENTRUM EDUKACJI
Nowy Sącz

Zakres obowiązków: Nauczanie języka hiszpańskiego w szkole podstawowej i liceum. Wymagane wykształcenie wyższe, biegła znajomość języka hiszpańskiego, mile widziane doświadczenie i przygotowanie pedagogiczne. Wymagane dokumenty potwierdzające kwalifikacje Wymagania: wykształcenie - pedagogiczne wyż...

21.08.202421.08.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Handlowiec - branża mięsna - dział exportu

AGROFOOD POLANDAGROFOOD POLAND
Nowy Sącz

Firma Agrofood Poland zatrudni na stanowisko HANDLOWIECWymagana biegła znajomość jednego z języków zarówno w mowie jak i piśmie – (codzienny kontakt telefoniczny lub mailowy z klientami):- duński- rumuński- holenderski- bułgarski- hiszpański- grecki- czeski- słowacki- tureckiDo podstawowych obowiązk...

18.08.202418.08.2024

Kierownik Brygadzista

ADAMADAM
Królowa Górna

Zatrudnię kierownika brygadzistę . Praca stała w delegacji również zagranicą. Wykończenia sklepów wielkopowierzchniowych . Znajomość języka angielskiego lub hiszpańskiego ....

08.09.202408.09.2024