Filtruj
Filtruj
Filtruj

Praca Hostessa - Kraśnik

1-3 z 3 ofert pracy

Hostessa Fotomodelki Modelki

RECRUIT EUROPE SP. Z O.O.RECRUIT EUROPE SP. Z O.O.
Kraśnik

Zadania: Prowadzenie akcji promocyjnej mającej na celu wzrost sprzedaży promowanych produktów Informowanie o aktualnych promocjach Klienta Udzielanie informacji o firmie Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientem Degustacje Dbanie o dobry wizerunek firmy Sesje promocyjne i wizerunkowe (...

14.04.202114.04.2021

Hostessa Fotomodelki Modelki - online

RECRUIT EUROPE LTD.RECRUIT EUROPE LTD.
Kraśnik

Hostessa Fotomodelki Modelki - online Obowiązki Zadania: Prowadzenie akcji promocyjnej mającej na celu wzrost sprzedaży promowanych produktów Informowanie o aktualnych promocjach Klienta Udzielanie informacji o firmie Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientem Degustacje Dbanie o dobry ...

Hostessa akcje promocyjne Janów Lubelski

EXPERIENCE BTL SOLUTIONSEXPERIENCE BTL SOLUTIONS
Janów Lubelski

Agencja reklamowa poszukuje hostess i promotorów na terenie Janowa Lubelskiego do akcji promocyjnych w marketach. Wymagania: -dyspozycyjność w dniach akcji -miła aparycja -zaangażowanie -komunikatywność -mile widziana aktualna książeczka zdrowia (Sanepid) Stawki od 18,30zł brutto/h, w zależności od ...

19.03.202119.03.2021