Filtruj

Praca Hotel Bezposrednio - Katowice

1-3 z 3 ofert pracy

Manager restauracji Katowice

nowa oferta
HOTELHOTEL
Katowice

Restauracja w Hotelu w centrum Katowic szuka Managera. Jakie będą Twoje obowiązki? Planowanie, organizowanie i nadzorowanie codziennych operacji restauracji. W tym zapewnienie płynności pracy zespołu kuchennego i obsługi kelnerskiej. Zarządzanie zespołem w czasie pracy: motywowanie, rozwój oraz s...

17.06.202417.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Serwisant (m/k)

TRENKWALDERTRENKWALDER
Katowice

Zadania: praca mobilna - wyjazdy do klientów (woj. opolskie, śląskie, małopolskie, świętokrzyskie), naprawy i konserwacja pras, prasokontenerów oraz belownic do odpadów, diagnozowanie i usuwanie usterek, rozwiązywanie problemów technicznych, przeprowadzanie konserwacji oraz napraw układów automatyki...

13.06.202413.06.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

Recepcjonistka / Recepcjonista Hotel Neo Tarnowskie Góry

HOTEL NEOHOTEL NEO
Tarnowskie Góry

Hotel Neo zatrudni osobę na stanowisko recepcjonistki (lub recepcjonisty). Jesteśmy kameralnym trzygwiazdkowy hotelem położonym w Tarnowskich Górach przy Parku Wodnym. Nasze oczekiwania: Umiejętność obsługi komputera Książeczka sanepidowska Wysoka kultura osobista oraz odpowiedzialność Umiejętn...

11.06.202411.06.2024