Filtruj

Praca Hotel Restauracja - Charzykowy

Restauracja w Hotelu Na Skarpie zatrudni Kucharzy i Pomoc Kuchenną

HOTEL NA SKARPIEHOTEL NA SKARPIE
Charzykowy

Restauracja Na Szlaku Smaku mieszcząca się w Hotelu Na Skarpie w Charzykowach poszukuje pracowników na następujące stanowiska: Kucharz Pomoc Kuchenna Poszukujemy zarówno stałych pracowników na pełen etat oraz na sezon. Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia, indywidualne podejście, miłą atmosf...

06.05.202406.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Zatrudnimy kucharza/kucharkę

HOTEL BELLEVUEHOTEL BELLEVUE
Charzykowy

Hotel Bellevue w Charzykowach zatrudni do pracy w restauracji kucharza/kucharkę Jeżeli gotowanie jest twoją pasją prześlij swoje CV Zadania: • Przygotowywanie dań kuchni polskiej Wymagania: • Książeczka sanepidowska • Komunikatywność • Pozytywne podejście do pracy Zainteresowane osoby prosim...

29.04.202429.04.2024

Pracownik pomocniczy obsługi hotelowej

POWIATOWY URZĄD PRACY W CZŁUCHOWIEPOWIATOWY URZĄD PRACY W CZŁUCHOWIE
Człuchów

Opis i zakres obowiązków stazysty: Zapoznanie się z przepisami z zakresu BHP, nauka podstawowych czynności przygotowywania posiłków, bezpiecznie pod wzgledem sanitarnym. Nauka i pomoc w obsłudze urzadzeń kuchennych. Zapoznanie się z obsługą gości hotelowych w recepcji. Kwaterowanie oraz rozliczanie ...

15.03.202415.03.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0302 s