Filtruj

Praca Hotel Spa - Sochaczew

1-2 z 2 ofert pracy

Kelner / Kelnerka - praca dodatkowa / weekendowa

MARCIN.GERASMARCIN.GERAS
Sochaczew

Hotel Chopin Business&SPA w Sochaczewie przyjmie do swojego zespołu pracownika na stanowisko: Kelner/Kelnerka. Praca dodatkowa. Do obowiązków należeć będzie obsługa eventów, przyjęć okolicznościowych i cateringów. Mile widziane doświadczenie. Aby zgłosić swoją kandydaturę prosimy o przesłanie C...

15.04.202415.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Hotel zatrudni Panią / Pana na zmywak

HR, HOTEL SANTA NATURA FAMILY RESORT & SPAHR, HOTEL SANTA NATURA FAMILY RESORT & SPA
Wiskitki

Twój zakres obowiązków: zmywanie naczyń, obsługa zmywarki, polerowanie szkła i sztućców, dbanie o porządek stanowiska pracy. Nasze wymagania: dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym, dobra organizacja pracy własnej. To oferujemy: pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie, elastyczny ...

04.08.202304.08.2023
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0322 s