Filtruj

Praca Hotel - Nysa

1-2 z 2 ofert pracy

KELNER/BARMAN

CENTRUM BIZNESOWO-HOTELOWE CONFERO - NOWA BAŚŃCENTRUM BIZNESOWO-HOTELOWE CONFERO - NOWA BAŚŃ
Nysa

Centrum Confero w Nysie - RESTAURACJA KREDENS zatrudni osobę do pracy na stanowisku KELNER / BARMAN.Poszukujemy osoby z otwartym umysłem, uśmiechniętej, miłej, z pozytywną energią, zapałem i entuzjazmem w działaniu. Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane.Restauracja czynna jest w godzina...

21.03.202421.03.2024

KELNERKA/KELNER

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE AGNIESZKA ŻURAKOWSKAPRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE AGNIESZKA ŻURAKOWSKA
Pokrzywna

Zakres obowiązków: Dbałość o zadowolenie gości hotelowych, wykonywanie bieżących zadań związanych z przygotowywaniem restauracji i obsługa Gości. Dbanie o sprzęt, czystość i porządek w miejscu pracy. Wzajemna pomoc i współpraca w zespole. Praca głównie w weekendy, obsługa przyjęć. Praca na 1/2 etatu...

08.05.202408.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0396 s