Filtruj

Praca Hotel - Płock

1-3 z 3 ofert pracy

Sprzątanie pokoi hotelowych

TOMASZTOMASZ
Słupno

Poszukujemy osoby do pracy w hotelu. Do obowiązków należeć sprzątanie pokoi hotelowych. Praca w godzinach 7:30 do 15:30 Miejsce pracy Cekanowo k/Słupna Osoby zainteresowane prosimy CV lub kontakt telefoniczny...

01.06.202401.06.2024
od 21 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Praca Recepcjonistka

MANAGERMANAGER
Płock

Poszukujemy Recepcjonistki do naszego hotelu. Twoje zadania: Obsługa gości hotelowych – meldowanie, wymeldowywanie, rozliczanie obciążenia, udzielanie informacji. Odbieranie telefonów i odpowiadanie na zapytania mailowe. Zarządzanie rezerwacjami i współpraca z innymi działami. Rozwiązywanie bie...

28.05.202428.05.2024
od 3200 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

KUCHARZ/ KUCHARKA

HORES DZWONEK, MENCFEL I PYRKOWSKI SP. J.HORES DZWONEK, MENCFEL I PYRKOWSKI SP. J.
Płock

Zakres obowiązków: Zapewnienie właściwego przygotowania i wydawania posiłków zgodnie ze standardami hotelu. Dbanie o najwyższą jakość świadczonych usług. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe doświadczenie w pracy na kuchni...

22.05.202422.05.2024