Filtruj

Praca Hotelarstwo - Kołobrzeg

1-3 z 3 ofert pracy

MONTAŻYSTA KARNISZY HOTELOWYCH/KIEROWCA

POMORSKIE CENTRUM HOTELARSTWA POLONIA BARBARA PYSZNIAK-MALAREWICZPOMORSKIE CENTRUM HOTELARSTWA POLONIA BARBARA PYSZNIAK-MALAREWICZ
Kołobrzeg

Zakres obowiązków: Montaż karniszy i rolet sufiowych, montaż paneli do łóżek hotelowych, wieszanie i montaż zasłon, firan oraz innych dekoracji. Prowadzenie busa do 3,5 tony. Praca w godz. 8-16. Zwrot kosztów dojazdu do pracy dla osób spoza Kołobrzegu (bilety na autobus/bus). Wymagania: wykształcen...

24.05.202424.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

KRAWCOWA

Kołobrzeg

Zakres obowiązków: Szycie na maszynach szwalniczych-przemysłowych firan, zasłon, rolet, itp. Praca w godzinach 7-15. Umowa o pracę na okres próbny, z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony. Zapewnione pokrycie kosztów dojazdu do pracy dla osób spoza Kołobrzegu, sporadycznie praca w soboty. ...

23.05.202423.05.2024

Inspektor Służby Pięter (Supervisor) w Hotelu Aquarius

PIOTRPIOTR
Kołobrzeg

Hotel AQUARIUS SPA to najbardziej kolorowy hotel nad morzem, doceniany przez Gości za luksusowy i komfortowy design oraz wysoką jakość obsługi. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: Inspektor Służby Pięter (Supervisor). Jeśli jesteś energiczną, zdecydowaną i dobrze zorganizowaną osobą, lubi...

20.05.202420.05.2024