Filtruj

Praca Hotelarstwo - Olsztyn

1-2 z 2 ofert pracy

KONDUKTOR/KA - Zakład Północny, Zachodni - wybrane lokalizacje

nowa oferta
„PKP INTERCITY” S. A.„PKP INTERCITY” S. A.
Olsztyn

Wymagania: wykształcenie minimum średnie, znajomość języka angielskiego na poziomie A2 - pozwalająca na komunikację w życiu codziennym i prowadzenie swobodnej rozmowy posługując się potocznie używanymi zwrotami i podstawowym słownictwem – WARUNEK KONIECZNY atutem będzie znajomość innych języków obcy...

29.04.202429.04.2024

Praca Olsztyn - Konduktor_ka w PKP Intercity + kurs

nowa oferta
PKP INTERCITY S. A.PKP INTERCITY S. A.
Olsztyn

Podstawowe obowiązki: pełnienie funkcji gospodarza na pokładzie pociągów Spółki PKP Intercity S.A., odprawa podróżnych – sprawdzanie i sprzedaż biletów, weryfikacja uprawnień przejazdowych oraz nadzór nad bezpieczeństwem i dbałość o komfort podróży zgodnie z przyjętymi w Spółce procedurami, instru...

Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0346 s