Filtruj

Praca Hr For Business Sp Z O

1-3 z 3 ofert pracy

pracownik gospodarczy - obiekty w Szczecinie

AGNIESZKAAGNIESZKA
Szczecin

Szukasz pracy na stałe lub chcesz sobie dorobić?Nasza oferta jest dla Ciebie!Oferowane miejsca pracy:* Carrefour ul. Mieszka I - serwis sprzątający na terenie sklepu, doprowadzanie wózków sklepowych z terenu parkingu oraz obsługa zgniatarki do kartonów - praca w systemie zmianowym w godz. 14-21* Oxy...

07.06.202407.06.2024

PRACOWNIK PORZĄDKOWY

HR FOR BUSINESS SP. Z O.O.HR FOR BUSINESS SP. Z O.O.
Jawór

Zakres obowiązków: Sprzątanie i utrzymywanie właściwego stanu sanitarno - higienicznego w obiektach. Dbanie o ogólny wygląd pomieszczeń. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe...

23.05.202423.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik sprzątający Katowice ul. Szopienicka

HRBHRB
Katowice

Szukasz pracy? Jesteśmy dla Ciebie!Stabilność, satysfakcja i pieniądze zawsze na czas! U nas!Miejsce pracy : Katowice ul. Szopienicka (zakład produkcyjny)Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 15.00-18.00Do TWOICH obowiązków będzie należało:sprzątanie pow. sanitarnych, socjalnych oraz biurowych...

22.05.202422.05.2024