Filtruj

Praca Hubert - Poznań

1-3 z 3 ofert pracy

TIK TOK, YouTube i Social Media - Twórca treści wideo

HUBERTHUBERT
Poznań

Poszukujemy, osoby która zajmie się obsługą produkcją wideo i obsługą mediów społecznościowych. Jesteśmy firmą, która działa nieprzerwanie na rynku już od 2014 roku. Na stanowisko mogą aplikować osoby zarówno z dużym doświadczeniem jak i bez niego. MILE WIDZIANE: Portfolio projektów lub linki do wc...

29.05.202429.05.2024
od 5500 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

PRACOWNIK FIZYCZNY

IZO-TECH HUBERT LUBIEJEWSKIIZO-TECH HUBERT LUBIEJEWSKI
Poznań

Zakres obowiązków: aplikator materiałów termoizolacyjnych, praca na terenie województwa wielkopolskiego Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B umiejętność - dokładność umiejętność - punktualność umiejętność - odpowiedzialność umiejętność - zdyscyp...

Swarzędz - zatrudnię ekspedientkę

Swarzędz

Zatrudnię ekspedientkę do sklepu spożywczego w Swarzędzu na os. Kościuszkowców w wymiarze ok. 3/4 etatu po 5-7h dziennie, praca zmianowa. Wymagana książeczka sanepidowska i doświadczenie w handlu. Proszę pamiętać o dopisaniu poniższej zgody. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych d...

06.06.202406.06.2024