Filtruj

Praca Human Hunter - Częstochowa

1-2 z 2 ofert pracy

(cz) Pracownik produkcji wyrobów szklanych - praca od zaraz!

HUMAN & HUNTER SP. Z O.O.HUMAN & HUNTER SP. Z O.O.
Częstochowa

Human&Hunter Sp. z o.o. (wpis do rej. nr 6664) od lat zajmuje się doradztwem personalnym, które wspiera procesy rekrutacyjne. Z pełnym zaangażowaniem pozyskujemy pracowników o najwyższych kwalifikacjach, kompetencjach i umiejętnościach, dbając o uzupełnienie wakatów w strukturze organizacyjnej daneg...

05.03.202405.03.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

PRACOWNIK ODLEWNI

HUMAN&HUNTER SP. Z O.O.HUMAN&HUNTER SP. Z O.O.
Wanaty

Zakres obowiązków: Odlewanie detali na maszynach odlewniczych; przezbrajanie form; obsługa pieca odlewniczego do topienia aluminium; kontrola wizualna gotowego wyrobu zgodnie z normami. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe staż pracy ogółem - lata: 1 wykształcenie minimum zasadnicze zawo...

15.02.202415.02.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0218 s