Filtruj

Praca Hurt - Gorlice

1-3 z 3 ofert pracy

SPECJALISTA DO SPRAW HANDLU - PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA MLEKOVITASPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA MLEKOVITA
Gorlice

Zakres obowiązków: Organizacja i koordynacja pracy zespołu; Nadzorowanie sprawnego działania hurtowni; Pozyskiwanie nowych odbiorców. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) uprawnienie - Prawo jazdy kat. B Wykształcenie wyższe, doświadczenie zawodowe - 3 lata na podobnym stanowisku (m...

09.05.202409.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Praca w hurtowni spożywczej, Eurocash C&C

EUROCASH S. A.EUROCASH S. A.
Gorlice

Eurocash Cash & Carry, to sieć 180 hurtowni w całej Polsce, koncentrujących się na obsłudze małych i średnich sklepów spożywczych. Jesteśmy częścią Grupy Eurocash, największej polskiej firmy zajmującej się hurtową dystrybucją produktów FMCG. Obowiązki: Uzupełnianie towaru na półkach, Utrzymywanie...

08.05.202408.05.2024

Specjalista ds Rozwoju - marketing

EKSPAND ŻARNOWSKI I MROZEK SP. J.EKSPAND ŻARNOWSKI I MROZEK SP. J.
Biecz

Jesteśmy lokalną firmą o międzynarodowym zakresie działania. Zajmujemy się sprzedażą internetową oraz hurtową asortymentu w kategoriach Dom, Ogród oraz Dziecko. Do naszego zespołu poszukujemy osoby pozytywnej oraz kreatywnej z głowa pełną innowacyjnych pomysłów. Nasz zespół jest młody, szalony goto...

20.03.202420.03.2024