Filtruj

Praca Hurtownia Alkoholi - Gdańsk

1-3 z 3 ofert pracy

Przedstawiciel Handlowy - hurtownia piwa i alkoholi

MARCINMARCIN
Gdańsk

Hurtownia piwa i alkoholi Posejdon-Adamus oddział w Gdańsku zatrudni osobę z doświadczeniem na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy ds. Horeca . Do obowiązków będzie należeć m.in.: przyjmowanie zamówień od klientów regularne wizyty u klientów kontrolowanie płatności klientów dbanie o dobre re...

14.06.202414.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

KONTROLER DOSTAW/ FAKTURZYSTA

AP-P0L SP. Z O.O.AP-P0L SP. Z O.O.
Pruszcz Gdański

Zakres obowiązków: Prawidłowy rozładunek, składowanie i załadunek towaru. Przyjmowanie i wydawanie towaru zgodnie z obowiązującymi procedurami w oparciu o ściśle określone dokumenty. Magazynowanie, wydawanie i wykładanie produktów i opakowań z zachowaniem zasady FIFO (First In First Out & amp) i ewi...

12.06.202412.06.2024

Magazynier - hurtownia piwa, napoi i alkoholi

MARTAMARTA
Gdańsk

Firma Posejdon-Adamus zatrudni magazyniera do hurtowni piwa, napoi i alkoholi w Gdańsku, przy ul. Sztutowskiej 24. Do obowiązków magazyniera należy: kompletacja towaru do wywozu segregowanie opakowań zwrotnych (keg, butelki) dbanie o porządek w magazynie i na placu dodatkowym atutem będzie umie...

04.06.202404.06.2024