Filtruj

Praca Hurtownia Materialow Budowlanych - Nowy Sącz

1-3 z 3 ofert pracy

Praca - sprzedawca - hurtownia materiałów budowlanych

WOJCIECHWOJCIECH
Nowy Sącz

Poszukujemy sprzedawcy na dział handlowy hurtowni budowlanej. Mile widziane doświadczenie w sprzedaży oraz znajomość materiałów....

09.01.202409.01.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kierownik ds. sprzedaży w branży ogólnobudowlanej

BIUROBIURO
Łącko

Zakres obowiązków: · negocjowanie warunków handlowych · współpraca z hurtowniami, inwestorami, wykonawcami i innymi uczestnikami procesu inwestycyjnego · sprzedaż asortymentu oferowanego przez firmą na inwestycje budowlane · aktywny wkład w tworzeniu dobrego wizerunku firmy · realizowanie planó...

26.02.202426.02.2024

Kierownik sklepu budowlanego PSB

KOSTAKOSTA
Bogoniowice

Firma KOSTA, działająca w zakresie sprzedaży szerokiej gamy materiałów budowlanych i wykończeniowych, udziałowiec Polskich Składów Budowlanych, do sklepu budowlanego PSB KOSTA w Bogoniowicach, zaopatrującego klientów detalicznych i wykonawców, poszukuje pracowników na stanowisko: Kierownik oddziału ...

16.12.202316.12.2023