Filtruj

Praca Hydraulik Instalacji - Hrubieszów

1-2 z 2 ofert pracy

HYDRAULIK/MONTER INSTALACJI WODNO-KANALIZACYJNEJ

HRUBIESZOWSKA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA IM. ST. STASZICAHRUBIESZOWSKA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA IM. ST. STASZICA
Hrubieszów

Zakres obowiązków: Usuwanie awarii w wewnętrznej instalacji wodno-kanalizacyjnej, burzowej, i C.O. w zasobach HSM. Bieżąca obsługa zgłoszeń lokatorów. Wykonywanie usług w lokalach mieszkalnych oraz użytkowych. Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe wykształcenie - zasadnicze zawodowe umiejętn...

10.09.202410.09.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Hrubieszów

Numer oferty: StPr/24/0988Obowiązki:Usuwanie awarii w wewnętrznej instalacji wodno-kanalizacyjnej, burzowej, i C.O. w zasobach HSM. Bieżąca obsługa zgłoszeń lokatorów. Wykonywanie usług w lokalach mieszkalnych oraz użytkowych.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia: odpowiedzialność...