Filtruj

Praca Hydraulik Konserwator - Siedliska

1-2 z 2 ofert pracy

KONSERWATOR- HYDRAULIK

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Siedlisko

Numer oferty: StPr/24/0294Obowiązki:Obsługa stacji uzdatniania wody, prace konserwacyjne i instalacyjne, usuwanie awariiWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:prawo jazdy kat BZawód:Hydraulik (wymagany staż - lata: 1)Wymagania pożądane:Umiejętności i uprawnienia:Prawo jazdy kat. TW...

12.08.202412.08.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

SAMORZĄDOWY ZAKŁAD BUDŻETOWY W SIEDLISKUSAMORZĄDOWY ZAKŁAD BUDŻETOWY W SIEDLISKU
Siedlisko

Zakres obowiązków: Obsługa stacji uzdatniania wody, prace konserwacyjne i instalacyjne, usuwanie awarii Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe zawód - Hydraulik uprawnienie - Prawo jazdy kat. T umiejętność - prawo jazdy kat B Dyspozycyjność w razie awarii...