Filtruj

Praca Hydraulik - Ciechanów

1-3 z 3 ofert pracy

Hydraulik/Montażysta/Serwisant - Ciechanów

GREENMAXGREENMAX
Ciechanów

Współpracuj z GreenMAX! GreenMAX jest czołową polską firmą, specjalizującą się w ekologicznych systemach grzewczych oraz odnawialnych źródłach energii. Już od ponad sześciu lat dostarczmy naszym Klientom starannie wyselekcjonowane rozwiązania czołowych, sprawdzonych producentów branży. Dysponujemy...

15.04.202415.04.2024
od 7000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Hydraulik/Monter

ENERGY HUNTERS SP. Z O.O.ENERGY HUNTERS SP. Z O.O.
Przasnysz

W związku z ciągłym rozwojem firmy chcemy powiększać nasz zespół. Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko - Hydraulik/Monter. Dołącz do naszego zespołu, aby rozwijać się razem z nami! Twój zakres obowiązków: Montaż pomp ciepła, kotłów pelletowych, kotłów zgazowujących Montaż instalacji wo...

15.05.202415.05.2024
od 4000 zł

Elektromechanik Serwisant maszyn rolniczych

KAGROKAGRO
Szydłowo

Opis stanowiska: Prowadzenie serwisu ciągników i maszyn rolniczych, Stała współpraca z działem części, Montaż, konserwacja i naprawa ciągników i maszyn rolniczych,Wymagania: Wykształcenie wyższe, średnie lub zawodowe techniczne, Co najmniej roczne doświadczenie w zakresie napraw i konserwacji ciągni...

20.04.202420.04.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0304 s