Filtruj

Praca Hydraulik - Słupsk

1-2 z 2 ofert pracy

MONTER WENTYLACJI I KLIMATYZACJI, MONTER INSTALACJI SANITARNYCH

nowa oferta
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE ABIMET MIROSŁAWA ABRAMIKPRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE ABIMET MIROSŁAWA ABRAMIK
Słupsk

Zakres obowiązków: Montaż i serwis instalacji wentylacji, klimatyzacji i urządzeń sanitarnych; godz. pracy 7-15 Wymagania: wykształcenie - zasadnicze branżowe uprawnienie - Certyfikat instalatora kotłów i pieców na biomasę uprawnienie - Certyfikat dla personelu kat. I - fluorowane gazy cieplarniane...

14.06.202414.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Operatorzy maszyn rolniczych / Mechanicy

nowa oferta
AJG JANKIEWICZAJG JANKIEWICZ
Główczyce

Firma AJG JANKIEWICZ poszukuje zmotywowanych kandydatów na stanowiska: 1. Operator Maszyn Rolniczych 2. Mechanik OFERUJEMY : Atrakcyjne wynagrodzenie od 7000 do 12000 zł brutto Pracę na nowych maszynach rolniczych marek Claas i Horsch Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji...

od 7000 zł
Samozatrudnieniesamozatrudnienie