Filtruj

Praca Hydraulika Silowa - Legnica

1-3 z 3 ofert pracy

MECHANIK

TECHMAK SP. Z O.O.TECHMAK SP. Z O.O.
Legnica

Zakres obowiązków: - kompletacja dostaw towarów, - produkcja przewodów ciśnieniowych, - prace związane z serwisowaniem hydrauliki siłowej i pneumatyki. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe wykształcenie - średnie zawodowe 4-letnie uprawnienie - Prawo jazdy kat. B...

09.05.202409.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Elektromechanik

HAERTER TECHNIKA WYTŁACZANIA SP. Z O.O. SP. K.HAERTER TECHNIKA WYTŁACZANIA SP. Z O.O. SP. K.
Legnica

Elektromechanik Miejsce pracy: Legnica Twoje zadania: utrzymanie sprawności maszyn i urządzeń produkcyjnych znajdujących się na terenie zakładu usuwanie awarii i usterek maszyn w zakresie elektryki i mechaniki uruchamianie nowych linii produkcyjnych Jesteś idealnym kandydatem jeśli: masz wykształcen...

22.04.202422.04.2024

Zdalne praktyki dla Technika informatyka, grafiki komputerowej

KAMILKAMIL
Paszowice

Global Master Sp. z o.o., wiodąca firma w branży hydrauliki siłowej, zaprasza do aplikowania na miesięczne zdalne praktyki. Poszukujemy ambitnych i kreatywnych praktykantów z następujących kierunków: Technik Informatyk Technik Grafiki Komputerowej Technik Programista Czas trwania praktyk: 1 mie...

Praktykapraktyka