Filtruj

Praca Import Zakupy - Kraków

1-3 z 3 ofert pracy

Specjalista Księgowo-Kadrowy - praca od zaraz

CSP SP. Z O.O.CSP SP. Z O.O.
Kraków

Jeżeli jesteś osobą dobrze zorganizowaną, lubiącą pracę z dokumentami księgowymi oraz kadrowymi i masz doświadczenie koniecznie w obu tych działach, to szukamy właśnie Ciebie! Zakres obowiązków: Obsługa kadrowo-płacowa pracowników, pracowników tymczasowych i zleceniobiorców Zgłaszanie i aktualiza...

25.04.202425.04.2024
od 6200 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Specjalista ds. Importu z j. greckim

SMART-HRSMART-HR
Kraków

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Pozyskiwanie nowych producentów owoców i warzyw głównie na terenie Grecji, Planowanie oraz kompleksową realizację procesów zakupowych, w tym prowadzenie negocjacji zakupowych, Utrzymywanie profesjonalnych relacji z kontrahentami, Stałe monitorowanie i analiza rynku, Nadzorowanie ...

22.04.202422.04.2024

Specjalista ds. zakupów i logistyki

AERO-GSE SP. Z O.O.AERO-GSE SP. Z O.O.
Kraków

AERO-GSE sp. z o.o. jest jednym z aktywnych graczy na rynku z branży motoryzacyjnej, Urządzeń Obsługi Naziemnej (=GSE) dla portów lotniczych oraz morskich i lotniskowej. Zakres obowiązków Monitorowanie rynku i poszukiwanie dostawców oraz nawiązywanie i rozwijanie efektywnych relacji handlowych z k...