Filtruj

Praca Imprezy Firm - Słupsk

1-3 z 3 ofert pracy

kierowca karetki w transporcie sanitarnym

nowa oferta
KTS TRIOMEDKTS TRIOMED
Słupsk

Triomed to firma o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym zajmująca się szeroko pojętym specjalistycznym transportem medycznym (również międzynarodowym), zabezpieczeniami imprez masowych, szkoleniami z dziedziny pierwszej pomocy, transportem osób dializowanych oraz wynajmem karetek.W związku z dynam...

30.04.202430.04.2024

Specjalista ds. sprzedaży IT

INTEGRA SOFTWARE SP. Z O.O.INTEGRA SOFTWARE SP. Z O.O.
Słupsk

➡️ ZAPEWNIAMY PRACE W BIURZE W KOSZALINIE LUB MOŻLIWOŚĆ PRACY HYBRYDOWEJ / ZDALNEJ PO OKRESIE WDROŻENIA (2/3 MSC.) W SIEDZIBIE FIRMY ⬅️ Szukamy doświadczonej i samodzielnej osoby , która potrafi zrozumieć potrzeby klienta oraz zaproponować optymalne rozwiązania Integra Software w pigułce Jesteśmy fi...

26.04.202426.04.2024

Doradca techniczny/market budowlany Fimal

FIMALFIMAL
Słupsk

Twój zakres obowiązków: • Zapewnienie profesjonalnej obsługi klientów • Rejestrowanie sprzedaży • Dbanie o ekspozycje i dostępność towarów • Utrzymanie porządku i wizerunku powierzonego działu • Realizacja innych zadań Nasze wymagania: • sumienność i zaangażowanie • otwartość na kontakt z klientem •...

04.04.202404.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0412 s