Filtruj

Praca Informacji Centrum - Ciechanów

Pracuj jako Operator maszyn CNC /sterowanych numerycznie [KO]

SGP APT SP. Z O.O.SGP APT SP. Z O.O.
Ciechanów, Sońsk

Zakres zadań: obsługa centr obróbczych CNC, obsługa okleiniarki, piły panelowej, obsługa maszyn i urządzeń. Oczekiwania wobec kandydatów: doświadczenie na stanowisku operatora CNC, umiejętność czytania dokumentacji technicznej, doświadczenie w pracy na produkcji, wykształcenie techniczne - mile widz...

11.06.202411.06.2024

Sprzedawca - Kasjer ul. Sikorskiego 11

BIEDRONKABIEDRONKA
Ciechanów

Ponad 3500 sklepów, 17 centrów dystrybucyjnych i kilkanaście biur, zlokalizowanych w całej Polsce. To właśnie Biedronka – największy pracodawca w Polsce, gwarantujący swoim pracownikom stabilność zatrudnienia, możliwości rozwoju oraz szeroki pakiet benefitów. Aplikuj już dziś i zostań częścią naszeg...

21.05.202421.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

kierowca - kat.B

ANNAANNA
Ciechanów

Twój zakres obowiązków: rozwózka nasienia rozpłodników i sprzętu inseminacyjnego, przyjmowanie zamówień, wykonywanie czynności spedycyjnych, dbanie o właściwy stan techniczny powierzonych środków transportowych, Nasze wymagania: odpowiedzialność, dyspozycyjność, prawo jazdy kat.B, znajomość...

20.05.202420.05.2024
od 4242 zł