Filtruj

Praca Informatycy - Koszalin

MŁODSZY INSTRUKTOR DZIAŁU INFORMATYKI I ŁĄCZNOŚCI ( INFORMATYK) ARESZTU ŚLEDCZEGO W KOSZALINIE, OZ DOBROWO

ARESZT ŚLEDCZY W KOSZALINIEARESZT ŚLEDCZY W KOSZALINIE
Koszalin

Zakres obowiązków: Praca w systemie jednozmianowym, w bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) wykształcenie wyższe o kierunku informatycznym, , mile widziane umiejętności w zakresie administrowania systemami informatycznymi, obsłu...

02.05.202402.05.2024

TECHNIK INFORMATYK

BG PRODUCTION SP. Z O.O.BG PRODUCTION SP. Z O.O.
Białogard

Zakres obowiązków: Zadania związane z systemem MS Windows 10/11 i pakietu Microsoft Office / Office 365 Zagadnienia związane z sieciami: LAN / WAN / WLAN / VLAN / VPN Rozwiązywanie problemów sprzętowo - programowych Zapewnienie użytkownikom wsparcia w ramach pierwszego kontaktu Instalacja sprzętu ko...

22.04.202422.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

IT Support Technician / Technik Informatyk

KAROLINA WRZOSEKKAROLINA WRZOSEK
Białogard

Poszukujemy kandydata na stanowisko: IT Support Technician / Technik Informatyk Praca na pełen etat / stacjonarna Umowa: umowa o pracę (na okres próbny/ czas określony) / B2B Nasze wymagania: min. 2 letnie doświadczenie w obszarze wsparcia IT Praktyczna znajomość systemu MS Windows 10/11 i p...

19.04.202419.04.2024
od 5500 zł