Filtruj

Praca Informatycy - Pomorskie

1-3 z 3 ofert pracy

Informatyk R52/0935-448/24

BRZESKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJBRZESKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ
Brześć Kujawski

szczegóły na stronie BIP - Brzeski Ośrodek Pomocy Społecznej https://tiny.pl/d91xs...

19.04.202419.04.2024

INFORMATYK R52/0935-448/24

Zakres obowiązków: szczegóły na stronie BIP - Brzeski Ośrodek Pomocy Społecznej https://tiny.pl/d91xs Wymagania: wykształcenie - informatyczne wyższe (w tym licencjat) wykształcenie - informatyczne średnie ogólnokształcące zawód - Technik informatyk* zawód - Specjalista zastosowań informatyki wyks...

Umowa o pracęumowa o pracę

Korepetytor online matematyki, fizyki, chemii, informatyki

MATEMATIFY USŁUGI EDUKACYJNEMATEMATIFY USŁUGI EDUKACYJNE
Gdynia

W związku z rozwojem firmy, Matematify sp. z o.o. poszukuje korepetytorów matematyki, fizyki, chemii, informatyki do prowadzenia indywidualnych zajęć online.Oczekujemy:- zdolności interpersonalnych i umiejętności współpracowania z młodzieżą,- wiedzy pozwalającej na przygotowanie uczniów do matury ro...

16.03.202416.03.2024