Filtruj

Praca Informatyka - Zagórów

1-3 z 3 ofert pracy

ASYSTENT INFORMATYKA

INVEST MAŁGORZATA MIJALSKAINVEST MAŁGORZATA MIJALSKA
Zagórów

Zakres obowiązków: wykonywanie czynności związanych z obsługą sprzętów komputerowych oraz informatyczna obsługa biura Wymagania: wykształcenie - średnie branżowe...

18.05.202418.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

MŁODSZY SPECJALISTA IT

nowa oferta
PLANTEON.PLPLANTEON.PL
Żelazków

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Administrowanie i utrzymanie platformy e-commerce Atomstore: Konfiguracja i zarządzanie platformą e-commerce Atomstore Integracja platformy Atomstore z innymi systemami i usługami Aktualizowanie i optymalizowanie funkcjonalności platformy w odpowiedzi na zmieniające się potrzeby b...

24.06.202424.06.2024

dam pracę

AGENCJA OCHRONY ODYSAGENCJA OCHRONY ODYS
Słupca

Zatrudnię elektronika, elektryka, informatyka posiadającego umiejętności montażu instalacji niskoprądowych (alarmy, CCTV itp.). Wymagane prawo jazdy kat. B....

29.03.202429.03.2024