Filtruj

Praca Inkasent - Kraków

1-3 z 3 ofert pracy

INKASENT RYNKU HURTOWEGO

KOMPLEKS HANDLOWY RYBITWY SP. Z O.O.KOMPLEKS HANDLOWY RYBITWY SP. Z O.O.
Kraków

Zakres obowiązków: Kontrolowanie pojazdów pod względem ważności opłat, pobieranie opłat od samochodów wjeżdżających na teren spółki i osób handlujących, sporządzanie raportów. Praca na 2 zmiany, 6-18, 18-6 Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe zawód - Inkasent umiejętność - Obsługa kasy fisk...

24.04.202424.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

OFERTA PRACY: INKASENT W PZU

PZU ŻYCIE S. A.PZU ŻYCIE S. A.
Kraków

Dzień dobryposzukuję osoby do pracy na stanowisko Inkasenta w Oddziale PZU ul. Lwowska 1- forma zatrudnienia umowa zlecenie w godzinach od 8:00 do 16:00Zapewniamy potrzebne szkolenia oraz pracę w stabilnej firmie PZU ŻYCIE S.A.Osoby zainteresowane proszę o kontakt pod numerem 660414328...

18.03.202418.03.2024

Samodzielny księgowy

SŁUŻBA CYWILNASŁUŻBA CYWILNA
Kraków

Izba Administracji Skarbowej w Krakowie Dyrektor Izby Administracji Skarbowej poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Samodzielny księgowy do spraw rachunkowości w Dziale Rachunkowości (SER) w Urzędzie Skarbowym Kraków - Nowa Huta Samodzielny księgowy Zakres zadań wykonywanych na stanowisku p...

08.02.202408.02.2024