Filtruj

Praca Inna Piekarnia - Jabłonka

1-3 z 3 ofert pracy

Zatrudnię pomocnika piekarzy

nowa oferta
PIEKARNIO-CUKIERNIA-DELIKATESY R. STESKAL SP. J.PIEKARNIO-CUKIERNIA-DELIKATESY R. STESKAL SP. J.
Jabłonka

Obecnie poszukujemy kandydatów i kandydatek na stanowisko:PIEKARZ / PIECOWYCO OD NAS OTRZYMASZ: •Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę•Stabilne wynagrodzenie oraz premie•Możliwość rozwoju osobistego•Dodatkowe benefity (np. ubezpieczenie na życie, nagrody za staż pracy, karty medyczne, zni...

12.06.202412.06.2024

PRACOWNIK PRODUKCYJNY POMOCNICZY

JACEK BAŁA PIEKARNIA SMACZNEGO PIECZYWA JACUŚJACEK BAŁA PIEKARNIA SMACZNEGO PIECZYWA JACUŚ
Sucha Beskidzka

Zakres obowiązków: Krojenie, pakowanie, wydawanie gotowego pieczywa, prace porządkowe Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe zawód - Pomocnik piekarza zawód - Pakowacz ręczny Praca w godz. nocnych: 17-1. Możliwość zatrudnienia w wymiarze 1/2 etatu....

05.06.202405.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

PIEKARZ - PRACOWNIK PRODUKCYJNY

Zakres obowiązków: Przygotowanie i produkcja pieczywa Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe Praca w godz. nocnych: 17-1...