Filtruj

Praca Inna Piekarnia - Kielce

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownik piekarni (m/k)

TRENKWALDERTRENKWALDER
Kielce

Obowiązki: formowanie kształtów pieczywa np. zawijanie ciabatty, odbieranie blach z linii produkcyjnej, jeżdżenie wózkami z pieczywem, zliczanie i pakowanie produktów. Wymagania: chęć do wykonywania pracy fizycznej, dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym (6-14-22-6), posiadanie orzeczenia ...

11.06.202411.06.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Przedstawiciel handlowy (branża piekarnicza)

SALESHRSALESHR
Kielce

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: realizacja strategii sprzedażowej firmy i aktywna sprzedaż pozyskiwanie nowych klientów (głównie piekarnie) doradztwo i negocjacje handlowe finalizacje umów utrzymanie długofalowych, pozytywnych relacji WYMAGANIA: minimum dwuletnie doświadczenie na stanowisku sprzedażowym, bard...

Przedstawiciel handlowy branża piekarnicza

SALES HRSALES HR
Kielce

Naszym klientem jest jedna z firm sprzedająca maszyny do branży piekarniczej, poszerzająca swój dział handlowy ZAKRES OBOWIĄZKÓW · realizacja strategii sprzedażowej firmy i aktywna sprzedaż · pozyskiwanie nowych klientów (głównie piekarnie) · doradztwo i negocjacje handlowe · finalizacje umów · utrz...

od 8000 zł