Filtruj

Praca Inna Piotr - Międzyzdroje

1-3 z 3 ofert pracy

Praca przy sprzedaży kurczaka z rożna

PIOTRPIOTR
Międzyzdroje

Szukamy osoby do pracy na stanowisku sprzedawcy kurczaka z rożna. Jeśli jesteś entuzjastą gastronomii i masz doświadczenie w pracy w branży spożywczej, ta oferta jest dla Ciebie! Obowiązki: Obsługa klienta przy stanowisku sprzedaży kurczaka z rożna. Przygotowywanie i serwowanie pysznych potraw zg...

25.06.202425.06.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Praca sezonowa nad morzem. Międzyzdroje

PIOTRPIOTR

Zatrudnimy dwie młode osoby do pracy w salonie tatuaży tymczasowych - natryskowych, Airbrush. Praca polega na wykonywaniu tatuaży przy użyciu aerografów, szablonów i sprężonego powietrza. Zakres obowiązków: Wykonywanie tatuaży, rozmowa z klientem, prezentacja usługi, utrzymanie miejsca pracy i n...

08.06.202408.06.2024

Zatrudnię do sklepu nad morzem

PIOTRPIOTR
Wisełka

Obowiązki: Obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego. Dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy. Wykładanie towaru i dbanie o właściwą ekspozycję produktów. Przyjmowanie dostaw towarów. Kontrola terminów przydatności produktów do spożycia. Praca w systemie zmianowym. Utrzymywanie este...

27.06.202427.06.2024
od 5000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0264 s