Filtruj

Praca Inspekcja - Wałbrzych

1-2 z 2 ofert pracy

MŁODSZY ASYSTENT

nowa oferta
POWIATOWA STACJA SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNA W WAŁBRZYCHUPOWIATOWA STACJA SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNA W WAŁBRZYCHU
Wałbrzych

Zakres obowiązków: Prowadzenie czynności kontrolnych zgodnie z upoważnieniem Państwego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Wałbrzychu (kontrole związane m.in. z: przestrzeganiem warunków zdrowotnych środowiska pracy ze szczególnym uwzględnieniem narażenia na szkodliwe czynniki chemiczne, rakotwórcz...

17.06.202417.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Inspektor Weterynaryjny

nowa oferta
POWIATOWY INSPEKTORAT WETERYNARII W KAMIENNEJ GÓRZEPOWIATOWY INSPEKTORAT WETERYNARII W KAMIENNEJ GÓRZE
Kamienna Góra

Osoba na tym stanowisku: prowadzi sprawy związane z nadzorem weterynaryjnym nad bezpieczeństwem żywności pochodzenia zwierzęcego,prowadzi dokumentację związaną z w/w nadzorem,obsługuje systemy informatyczne z zakresu nadzoru,prowadzi sprawozdawczość. Potrzebne ci będą (wymagania niezbędne) Dofinanso...

18.06.202418.06.2024