Filtruj

Praca Inspektor Ochrony - Głogów

1-3 z 3 ofert pracy

Inspektor/Kierownik - Głogów

nowa oferta
SOLID SECURITY SP. Z O.O.SOLID SECURITY SP. Z O.O.
Głogów

Obowiązki: Rekrutacja, organizacja pracy, rozliczanie podległych pracowników Nadzorowanie prawidłowej realizacji Kontraktów w podległym rejonie Prowadzenie wszelkiej dokumentacji związanej z zarządzaniem podległymi pracownikami oraz obiektami Dbanie o wysoką jakość świadczonych usług Wymagania:...

28.05.202428.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik porządkowy - Polkowice

CLAR SYSTEMCLAR SYSTEM
Polkowice

Grupa Kapitałowa Clar System www.clarsystem.pl to lider branży usług facility management, sprzątania i ochrony. Zatrudniamy ok. 10 000 pracowników na terenie całego kraju. Zaufało nam ponad 700 klientów. Obecnie poszukujemy: Pracownik porządkowy Miejsce pracy: PolkowiceZakres pracy:· sprzątanie obie...

21.05.202421.05.2024

Kasjer-sprzedawca w drogerii kosmetycznej w Polkowicach

INSTORE SOLUTION SERVICES POLSKA SP. Z O.O.INSTORE SOLUTION SERVICES POLSKA SP. Z O.O.
Polkowice

Firma Instore Solution Services Polska sp. z o.o. – jesteśmy Agencją Zatrudnienia (nr rejestru agencji zatrudnienia 10629), zajmującą się profesjonalną obsługą w dziedzinie pracy tymczasowej. Dla naszego Klienta, będącego liderem rynku drogeryjnego, poszukujemy pracowników na stanowisko kasjer – sp...

20.05.202420.05.2024
od 28 zł