Filtruj

Praca Inspektor - Zakroczym

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownik magazynowy

OTTO WORK FORCE SOLUTIONS SP. Z O.O.OTTO WORK FORCE SOLUTIONS SP. Z O.O.
Zakroczym

Grupa OTTO w Polsce jest jednym z liderów na rynku pośrednictwa pracy. Pomagamy w znalezieniu pracy tymczasowej oraz stałej, zgodnej z oczekiwaniami kandydatów. Zatrudniamy dla firm działających w branży produkcyjnej, logistycznej, handlowej, usługowej, e-commerce. Na rzecz naszych klientów na polsk...

12.06.202412.06.2024

Zatrudnię Inżyniera Robót Sanitarnych

nowa oferta
DARIUSZ ŚWIĄTKOWSKIDARIUSZ ŚWIĄTKOWSKI
Słomin

Obowiązki: Przygotowanie i organizacja budowy. Kontrola jakości prac Kontrola i nadzór nad prawidłową realizacją robót sanitarnych. Zarządzanie pracą podległych osób. Współpraca z Inspektorem, kierownikiem budowy i geodetą. Uczestnictwo w naradach koordynacyjnych i odbiorach budowy. Nadzorowa...

13.06.202413.06.2024
od 6000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Koordynator magazynu/Łomianki

GRUPA PROGRESGRUPA PROGRES
Łomianki

Poszukuję koordynatora na magazyn firmy kurierskiej w Łomiankach. Godziny wykonywania czynności nocne- od 18:00 do 3:00, od poniedziałku do piątku Jakie będą Twoje obowiązki? Koordynowanie pracy pracowników na magazynie Pomoc w przeprowadzaniu szkoleń dla nowych osób Prowadzenie ewidencji czas...

od 5000 zł