Filtruj

Praca Instalacje Elektryczne - Raciąż

1-3 z 3 ofert pracy

ELEKTROMECHANIK

POLMLEK RACIĄŻ SP. Z O.O.POLMLEK RACIĄŻ SP. Z O.O.
Raciąż

Zakres obowiązków: Remonty i konserwacja instalacji elektrycznych, bieżące przeglądy i konserwacja urządzeń elektroenergetycznych. Praca trzyzmianowa: 06.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-06.00. Wysokość wynagrodzenia zależy od kwalifikacji. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe uprawn...

29.05.202429.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Elektryk/Elektromechanik

EWA GULCZYŃSKAEWA GULCZYŃSKA
Raciąż

Wymagania : Wykształcenie średnie techniczne Gotowość do pracy w systemie zmianowym Mile widziane doświadczenie przy konserwacji maszyn przemysłowych i instalacji elektrycznych Wiedza na temat automatyki przemysłowej Umiejętność pracy w zespole Oferujemy : Zatrudnienie na umowę o pracę Pracę...

21.05.202421.05.2024
od 5500 zł

Mechanik/Elektromechanik - dział utrzymania ruchu - zakład produkcyjny

GREEN FACTORY SP. Z O.O.GREEN FACTORY SP. Z O.O.
Płońsk

Green Factory Sp. z o.o. – jako część Grupy Green Holding -jest liderem w produkcji mytych, pakowanych warzyw oraz dań gotowych na obszarze Europy Środkowo-Wschodniej. Jesteśmy solidnym i rzetelnym Pracodawcą. Firma prężnie rozwija się zarówno na rynku polskim, jak i międzynarodowym. Naszym celem j...

17.11.202317.11.2023
od 6900 zł