Filtruj

Praca Instalacje Gazowe

1-2 z 2 ofert pracy

INSPEKTOR DS SANITARNYCH

nowa oferta
ADMINISTRATOR SP. Z O.O.ADMINISTRATOR SP. Z O.O.
Giżycko

Zakres obowiązków: nadzór , kontrola instalacji sanitarnych w budynkach mieszkalnych Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) uprawnienie - Dozór nad eksploatacją urządzeń i instalacji gazowych o ciśnieniu nie wyższym niż 5 kPa; umiejętność - biegła obsługa komputera z obsługą internet...

18.06.202418.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Asystent Przedstawiciela/Przedstawiciel Handlowy/Manager Zespołu - OZE

nowa oferta
DUO PLUUSDUO PLUUS
Bielsko-Biała

Firma z Bielska-Białej o ugruntowanej pozycji na rynku poszukuje w województwie Śląskim i Małopolskim osoby na stanowisko; -Asystent Przedstawiciela Handlowego -Przedstawiciel Handlowy -Manager Zespołu Sprzedażowego Polska jaki i cała Europa przechodzi obecnie bardzo dużą transformację energetyc...

17.06.202417.06.2024
od 7000 zł
Samozatrudnieniesamozatrudnienie