Filtruj

Praca Instalacji Wentylacji - Poznań

1-2 z 2 ofert pracy

INSPEKTOR TECHNICZNEGO UTRZYMANIA NIERUCHOMOŚCI

nowa oferta
14 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY W POZNANIU/CENTRUM SZKOLENIA WOJSK LĄDOWYCH/12 WIELKOPOLSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ W POZNANIU/CWCR/REGIONALNA WOJSKOWA PRACOWNIA PSYCHOLOGICZNA W POZNANIU14 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY W POZNANIU/CENTRUM SZKOLENIA WOJSK LĄDOWYCH/12 WIELKOPOLSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ W POZNANIU/CWCR/REGIONALNA WOJSKOWA PRACOWNIA PSYCHOLOGICZNA W POZNANIU
Poznań

Zakres obowiązków: organizowanie i kierowanie naprawami bieżącymi, konserwacyjnymi i remontami, sprawowanie nadzoru inwestycyjnego nad wykonawstwem robót remontowych i konserwacyjnych, nadzorowanie stanu technicznego sieci wodociągowej, kanalizacyjnej, cieplnej i gazowej, praca poniedziałek - czwate...

24.05.202424.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Monter wentylacji i klimatyzacji

BARTŁOMIEJBARTŁOMIEJ
Poznań

Praca dla montera instalacji wentylacji, klimatyzacji. Wymagamy: *umiejętność pracy w zespole *dyspozycyjność - możliwe wyjazdy *odpowiedzialność *doświadczenie w branży wentylacyjnej lub klimatyzacyjnej *prawo jazdy kat. B Oferujemy: *umowę o pracę *możliwość rozwoju zawodowego *miłą atmo...

22.05.202422.05.2024