Filtruj

Praca Instalator Sanitarny - Sobin

1-3 z 3 ofert pracy

INSTALATOR SANITARNY

SPS INSCON SP. Z O.O.SPS INSCON SP. Z O.O.
Sobin

Zakres obowiązków: Montaż instalacji sanitarnych Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe umiejętność - umiejętność pracy w grupie staż pracy ogółem - lata: 3 [Inne] : Wymagane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku Dokładność i dbałość o jakość wykonywanego zadania Brak przeciwwskazań...

08.04.202408.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

ŚLUSARZ - HYDRAULIK / INSTALATOR ROBÓT SANITARNYCH

SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA IM. STANISŁAWA STASZICA W LUBINIESPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA IM. STANISŁAWA STASZICA W LUBINIE
Lubin

Zakres obowiązków: prace ślusarskie, hydrauliczne i sanitarne Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe mile widziane doświadczenie jako ślusarz, hydraulik lub instalator robót sanitarnych, uprawnienia ślusarskie / instalacyjne...

25.04.202425.04.2024

Przedstawiciel handlowy

BIMS PLUS DOLNY ŚLĄSKBIMS PLUS DOLNY ŚLĄSK
Głogów

budowanie relacji z klientami istniejącymi oraz pozyskiwanie nowych klientów, aktywne śledzenie inwestycji na obszarze działania oraz aktywne prowadzenie bazy inwestycyjnej, realizacja polityki handlowej firmy opartej na sprzedaży B2B (wyłącznie instalator/ wykonawca) oraz asortymentowej firmy, real...

10.04.202410.04.2024