Filtruj

Praca Instalator Systemow - Kraków

1-3 z 3 ofert pracy

Technik/Instalator systemów zabezpieczeń

SERIS KONSALNET HOLDING S. A.SERIS KONSALNET HOLDING S. A.
Kraków

Technik/Instalator systemów zabezpieczeń Zadania: Montaż i serwis systemów alarmowych, pożarowych, kontroli dostępu, telewizji przemysłowej. Wymagania: • Prawo jazdy Kat B • Dyspozycyjność 5 dni w tygodniu • Zdolność do pracy na wysokości pow. 3m • Niekaralność Mile widziane: • Wykształcenie te...

23.05.202423.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Technik serwisu / Serwisant / Instalator urządzeń do uzdatniania wody

EUROCLEAN POLSKA SP. Z O.O.EUROCLEAN POLSKA SP. Z O.O.
Wrząsowice

Zakres obowiązków: wykonywanie regularnych prac serwisowych dotychczasowo zainstalowanych urządzeń do uzdatniania i dezynfekcji wody na terenie Polski - głównie województw małopolskiego, podkarpackiego, śląskiego (70% serwisów w Krakowie i okolicach) po przeszkoleniu również wykonywanie instalacji...

22.05.202422.05.2024
od 6000 zł

Instalator systemów alarmowych i CCTV i KD(6000 PLN netto)

STEON SERWISSTEON SERWIS
Niepołomice

OpisFirma KONTAKT OCHRONA SP Z. O. O i STEON OCHRONA SP Z OO zatrudnią na stanowisko Instalatora/serwisanta instalacji niskoprądowych (CCTV, SSWiN, KD) . Zajmujemy się świadczeniem usług ochrony oraz montażem systemów alarmowych na terenie małopolski (biuro w Niepołomicach)Praca będzie polegała m.in...