Filtruj

Praca Instruktor Nauki Jazdy - Gorzów Wielkopolski

1-3 z 3 ofert pracy

Zatrudnię instruktora nauki jazdy na kat. B

MONIKAMONIKA
Gorzów Wielkopolski

Zatrudnię instruktora kat. B w Gorzowie Wlkp. Kontakt telefoniczny od pon. do pt. w godzinach 10-18....

27.04.202427.04.2024
od 45 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

INSTRUKTOR NAUKI JAZDY

SZKOŁA NAUKI JAZDY KIEROWCA JANUSZ BADURASZKOŁA NAUKI JAZDY KIEROWCA JANUSZ BADURA

Zakres obowiązków: Szkolenie kierowców kat. B Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące uprawnienie - Prawo jazdy kat. B Wymagane szkolenie instruktora nauki jazdy...

25.04.202425.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY

Numer oferty: StPr/24/0374Obowiązki:Nauka jazdyWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:Prawo jazdy kat. BWymagania pożądane:Wykształcenie:średnie ogólnokształcącePozostałe wymagania:Wymagane uprawnienia instruktora nauki jazdyMiejsce pracy: Łokietka 32/33, 66-400 Gorzów Wielkopolski...

25.03.202425.03.2024