Filtruj

Praca Instruktor Nauki Jazdy - Kolbuszowa

1-3 z 3 ofert pracy

Instruktor nauki jazdy

ZYGMUNTZYGMUNT
Kolbuszowa

Poszukuję instruktora nauki jazdy elastyczny czas pracy z uprawnieniami na dowolną kategorię od zaraz wynagrodzenie do ustalenia Firna działa na terenie Kolbuszowej nr kontaktowy 69*****20...

03.07.202403.07.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

INSTRUKTOR NAUKI JAZDY KAT.B

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Rzemień

Numer oferty: StPr/24/1222Obowiązki:Instruktor nauki jazdy kat.BWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) średnie zawodowe średnie ogólnokształcące Pozostałe wymagania:uprawnienia do prowadzenia nauki jazdy kategorii B, przygotowanie pedagogiczneMiejsce pracy: 39-322 Rzem...

05.07.202405.07.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

ZESPÓŁ SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO IM. PROF. WŁADYSŁAWA SZAFERA W RZEMIENIUZESPÓŁ SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO IM. PROF. WŁADYSŁAWA SZAFERA W RZEMIENIU
Rzemień

Zakres obowiązków: Instruktor nauki jazdy kat.B Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) wykształcenie - średnie zawodowe wykształcenie - średnie ogólnokształcące uprawnienia do prowadzenia nauki jazdy kategorii B, przygotowanie pedagogiczne...