Filtruj

Praca Instruktor Nauki Jazdy - Mogilno

1-2 z 2 ofert pracy

INSTRUKTOR NAUKI JAZDY WÓZKÓW JEZDNIOWYCH

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Mogilno

Numer oferty: StPr/24/0403Obowiązki:prowadzenie zajęć teoretycznych i praktycznej nauki jazdy na wózkach jezdniowych, Sporządzanie bieżącej dokumentacjiWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem...

17.05.202417.05.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

IDEAL BHP KRZYSZTOF GRZELAKIDEAL BHP KRZYSZTOF GRZELAK
Mogilno

Zakres obowiązków: prowadzenie zajęć teoretycznych i praktycznej nauki jazdy na wózkach jezdniowych, Sporządzanie bieżącej dokumentacji Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące uprawnienie - Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków...