Filtruj

Praca Instruktor Plywania - Kraków

1-2 z 2 ofert pracy

TRENER

Kraków

Zakres obowiązków: Trener personalny, instruktor pływania. Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące język obcy - angielski (mowa: B2 - wyższy średnio zaawansowany, pismo: B2 - wyższy średnio zaawansowany) zawód - Trener osobisty (coach, mentor, tutor) UMIEJĘTNOŚCI: Prowadzenie treningów...

20.05.202420.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

NAUCZYCIEL- ZAJĘCIA REWALIDACYJNE- ROZWIJAJĄCE KOMPETENCJE RUCHOWE

SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO- WYCHOWAWCZY IM.POCZTY POLSKIEJ W SKAWINIESPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO- WYCHOWAWCZY IM.POCZTY POLSKIEJ W SKAWINIE
Skawina

Zakres obowiązków: Praca na stanowisku nauczyciela zajęć rewalidacyjnych rozwijających kompetencje ruchowe w Specjalnym Ośrodku SzkolnoWychowawczym dla dzieci z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim, umiarkowanym i znacznym oraz z niepełnosprawnościami sprzężonymi. Zadania: prowadzenie...

17.05.202417.05.2024