Filtruj

Praca Instruktor Plywania

Wynagrodzenie
Instruktor Plywania - inne oferty pracy

NAUCZYCIEL- ZAJĘCIA REWALIDACYJNE- ROZWIJAJĄCE KOMPETENCJE RUCHOWE

nowa oferta
SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO- WYCHOWAWCZY IM.POCZTY POLSKIEJ W SKAWINIESPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO- WYCHOWAWCZY IM.POCZTY POLSKIEJ W SKAWINIE
Skawina

Zakres obowiązków: Praca na stanowisku nauczyciela zajęć rewalidacyjnych rozwijających kompetencje ruchowe w Specjalnym Ośrodku SzkolnoWychowawczym dla dzieci z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim, umiarkowanym i znacznym oraz z niepełnosprawnościami sprzężonymi. Zadania: prowadzenie...

17.05.202417.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Obsługa wyciągu lub Wychowawca Półkolonii w Wakepark Koszalin

nowa oferta
MAREKMAREK
Koszalin

OPIS OBSŁUGA WYCIĄGU Poszukujemy pelnoletniej osoby do pracy przy wyciagu do wakeboard i wypożyczalni sprzętu wodnego. W zakresie obowiązków znajduje się również podstawowy instruktaż użytkowania sprzętu oraz prace porządkowe i organizacyjne stanowiska pracy. Praca sezonowa. Doświadczenie nie je...

16.05.202416.05.2024
od 28 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Praca jako instruktor pływania w Kielcach

TOMEKTOMEK
Kielce

Witam, poszukujemy instruktora pływania w Kielcach, szukamy osoby młodej i zaangażowanej, nie koniecznie z doświadczeniem, przyuczymy i pomożemy. Praca od września do czerwca. Zapraszam do kontaktu....

15.05.202415.05.2024
od 3500 zł