Filtruj

Praca Instruktor Praktycznej Nauki Zawodu - Wrocław

1-3 z 3 ofert pracy

Nauczyciel na kierunkach medycznych

SZKOŁA POLICEALNA GOWORKSZKOŁA POLICEALNA GOWORK
Wrocław

Szkoła Policealna GoWork we Wrocławiu poszukuje doświadczonych Nauczycieli na kierunkach zawodowych: Asystentka/Higienistka stomatologiczna. Nauczyciel na kierunkach medycznych Obowiązki: prowadzenie zajęć z przedmiotów teoretycznych, realizacja programu nauczania zawodowego na kierunku asystentka/h...

26.03.202426.03.2024

NAUCZYCIEL PRAKTYCZNEJ NAUKI ZAWODU - MECHANIK-MONTER MASZYN I URZĄDZEŃ

DOLNOŚLĄSKI SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY NR 13 DLA NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCHDOLNOŚLĄSKI SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY NR 13 DLA NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH
Wrocław

Zakres obowiązków: Nauczanie w szkole branżowej I i II stopnia praktycznej nauki zawodu na kierunku: mechanik-monter maszyn i urządzeń. 22/22 etatu - pełny wymiar. Praca w godz.: 8:00-15:00. Oferta dostępna w sali C, F. Kontakt z pracodawcą - tel.: 71 349 56 30. Wymagania: wykształcenie - zasadni...

21.03.202421.03.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Nauczyciel na kierunku TECHNIK MASAŻYSTA - Wrocław

SZKOŁA POLICEALNA GOWORK.PLSZKOŁA POLICEALNA GOWORK.PL
Wrocław

Szkoła Policealna GoWork.pl zatrudni nauczycieli przedmiotów zawodowych na kierunku kształcenia w zawodach technik masażysta - zajęcia teoretyczne lub praktyczne.Zajęcia w trybie dziennym, weekendowym. Obowiązki:>prowadzenie zajęć z przedmiotów zawodowych,>realizacja programu nauczania zawodowego na...

12.03.202412.03.2024