Filtruj

Praca Instruktor Terapii Zajeciowej - Kostrzyn Nad Odrą

1-2 z 2 ofert pracy

INSTRUKTOR TERAPII ZAJĘCIOWEJ

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Kostrzyn Nad Odrą

Numer oferty: StPr/24/0389Obowiązki:praca w bezpośrednim z zaburzeniami psychicznymiWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:komunikatywność, kreatywność, samodzielnośćWykształcenie:średnie zawodowe, inne, kierunek: zgodny z oferowanym stanowiskiemPozostałe wymagania:co najmniej 3 mi...

26.03.202426.03.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY W KOSTRZYNIE NAD ODRĄŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY W KOSTRZYNIE NAD ODRĄ

Zakres obowiązków: praca w bezpośrednim z zaburzeniami psychicznymi Wymagania: wykształcenie - inne średnie zawodowe umiejętność - komunikatywność, kreatywność, samodzielność co najmniej 3 miesiące doświadczenia, wykonywanie czynności związanych z higieną osobistą osób niepełnosprawnych...