Filtruj

Praca Instruktor Terapii Zajeciowej - Legnickie Pole

1-2 z 2 ofert pracy

INSTRUKTOR TERAPII ZAJĘCIOWEJ

DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W LEGNICKIM POLUDOM POMOCY SPOŁECZNEJ W LEGNICKIM POLU
Legnickie Pole

Zakres obowiązków: - ORGANIZOWANIE ZAJĘĆ INDYWIDUALNYCH I GRUPOWYCH, - ORGANIZOWANIE IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH, - UCZESTNICZENIE W PLANOWANIU I REALIZACJI IPW. Wymagania: wykształcenie - pomaturalne/policealne - DYPLOM W ZAWODZIE TERAPEUTY ZAJĘCIOWEGO - ZDOLNOŚCI MANUALNE...

16.04.202416.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

STOWARZYSZENIE DAĆ NADZIEJĘSTOWARZYSZENIE DAĆ NADZIEJĘ
Lubin

Zakres obowiązków: realizacja programu terapii zajęciowej zmierzającego do ogólnego rozwoju i poprawy gotowości uczestników do samodzielnego i aktywnego życia - w miarę ich możliwości Wymagania: wykształcenie - pedagogiczne wyższe (w tym licencjat) staż pracy ogółem - lata: 2 wymagane wykształceni...

26.04.202426.04.2024