Filtruj

Praca Instruktor Terapii Zajeciowej - Ryki

1-3 z 3 ofert pracy

INSTRUKTOR TERAPII ZAJĘCIOWEJ W PRACOWNI WITRAŻU

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Ryki

Numer oferty: StPr/24/0560Obowiązki:Prowadzenie zajęć w pracowni witrażu, planowanie i organizowanie różnorodnych form terapi zajęciowej dla uczestników w oparciu o ich potrzeby i możliwości rozwojowe.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:Przygotowanie pedagogiczneWykształcenie:wy...

10.09.202410.09.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

POLSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ KOŁO W RYKACHPOLSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ KOŁO W RYKACH
Ryki

Zakres obowiązków: Prowadzenie zajęć w pracowni witrażu, planowanie i organizowanie różnorodnych form terapi zajęciowej dla uczestników w oparciu o ich potrzeby i możliwości rozwojowe. Wymagania: wykształcenie - pedagogiczne wyższe (w tym licencjat) uprawnienie - Przygotowanie pedagogiczne - mile ...

Umowa o pracęumowa o pracę

INSTRUKTOR TERAPII ZAJĘCIOWEJ UMIEJĘTNOŚCI SPOŁECZNO- ZAWODOWYCH

CARITAS DIECEZJI SIEDLECKIEJCARITAS DIECEZJI SIEDLECKIEJ
Żelechów

Informacje podstawowe Miejsce pracy: 08-430 Żelechów, powiat: garwoliński, woj: mazowieckie Zakres obowiązków: Prowadzenie różnych formy i technik terapii zajęciowej w procesie leczenia oraz rehabilitacji chorych, w celu przeciwdziałania powstaniu przewlekłego stanu chorobowego lub trwałego kalectwa...

28.07.202428.07.2024