Filtruj

Praca Instruktor Terapii Zajeciowej - Susz

INSTRUKTOR TERAPII ZAJĘCIOWEJ W WARSZTACIE TERAPII ZAJĘCIOWEJ PRZY SRIPZS W SUSZU

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Susz

Numer oferty: StPr/24/2073Obowiązki:Prowadzenie dokumentacji Uczestnika, którą określają stosowne akta prawne i Regulamin Organizacyjny Warsztatu Terapii Zajęciowej w Suszu, dobieranie metod i form terapii zajęciowej stosownie do stanu zdrowia, potrzeb i zainteresowań Uczestnika usprawnianie za pomo...

29.08.202429.08.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

STARSZY INSTRUKTOR TERAPII ZAJĘCIOWEJ

nowa oferta
Ryjewo

Numer oferty: StPr/24/0653Obowiązki:planowanie, organizacja i koordynacja, a także wykonywanie prac dotyczących zagadnień z zakresu terapii i rehabilitacji społecznej, w tym aktywizacji mieszkańców Domu, praca z osobami chorymi psychicznie i niepełnosprawnymi intelektualnieWymagania:Wymagania koniec...

03.09.202403.09.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

nowa oferta
DOM POMOCY SPOŁECZNEJ SŁONECZNE WZGÓRZE W RYJEWIEDOM POMOCY SPOŁECZNEJ SŁONECZNE WZGÓRZE W RYJEWIE
Ryjewo

Zakres obowiązków: planowanie, organizacja i koordynacja, a także wykonywanie prac dotyczących zagadnień z zakresu terapii i rehabilitacji społecznej, w tym aktywizacji mieszkańców Domu, praca z osobami chorymi psychicznie i niepełnosprawnymi intelektualnie Wymagania: wykształcenie - średnie zawod...