Filtruj

Praca Instruktor Zajec - Elbląg

INSTRUKTOR (NAUCZANIA NA KURSACH KOMERCYJNYCH OSÓB DOROSŁYCH)

CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO W ELBLĄGUCENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO W ELBLĄGU
Elbląg

Zakres obowiązków: Prowadzenie zajęć praktycznych na kursach komercyjnych dla osób dorosłych za zakresu: programista/operator CNC. Umowa zlecenie, praca w ustalone dni robocze w godzinach 15.00/16.00 - 19.00/20.00 (ok. 160 godzin rocznie w zależności od ilości kursów), możliwość pracy w weekendy w z...

02.07.202402.07.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Instruktor - Zajęcia taneczne dla dzieci

KLAUDIAKLAUDIA
Elbląg

Akademia ARTSTAR ogłasza Ogólnopolski nabór na Trenerów!!! Możesz aplikować na stanowisko Trenera z każdego miejsca w kraju - dostosujemy region pracy do Twoich możliwości i miejsca zamieszkania. Dołącz do nas, rozwijaj swoje pasje i spełnij marzenie o pracy w tym co kochasz ! My w zamian oferuj...

27.06.202427.06.2024
od 4000 zł

Just GYM - Asystent Klubu Fitness [Elbląg]

JUST GYM SP. Z O.O.JUST GYM SP. Z O.O.
Elbląg

Asystent Klubu Fitness Oczekujemy: - doświadczenia w zakresie obsługi klienta - wysokiej kultury osobistej - gotowości do założenia własnej działalności gospodarczej - pozytywnej energii, dyspozycyjności i odpowiedzialności - znajomości obsługi podstawowych programów biurowych (Pakiet MS Offic...

04.06.202404.06.2024
Samozatrudnieniesamozatrudnienie