Filtruj

Praca Instruktor - Bytów

1-3 z 3 ofert pracy

TERAPEUTA PEDAGOG/ PSYCHOLOG/ INSTRUKTOR TERAPII UZALEŻNIEŃ

CENTRUM PRZECIWDZIAŁANIA UZALEŻNIENIOMCENTRUM PRZECIWDZIAŁANIA UZALEŻNIENIOM
Bytom

Zakres obowiązków: terapia indywidualna i grupowa osób uzależnionych i członków ich rodzin, opracowywanie i realizacja oddziaływań profilaktycznych, prowadzenie profilaktycznej działalności informacyjnej, edukacyjnej oraz szkoleniowej w obszarze rozwiązywania problemów alkoholowych i przeciwdziałan...

17.04.202417.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik Sklepu - niepełny etat-Lidl

LIDL POLSKALIDL POLSKA
Bytom

Zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty i sprawdź dlaczego warto do nas dołączyć! W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatek/kandydatów na stanowisko: Pracownik Sklepu - niepełny etat Miejsce pracy: Bytom, Strzelców Bytomskich 274 A Wynagrodzenie 50% etatu: 2280- 2500 zł brutto/m...

15.04.202415.04.2024
od 2280 zł

Praca pod ziemią dla górnika ślusarza elektryka dozór ruchu cieśli górniczego

GLIWICKI ZAKŁAD USŁUG GÓRNICZYCH SP. Z O.O.GLIWICKI ZAKŁAD USŁUG GÓRNICZYCH SP. Z O.O.
Bytom

Gliwicki Zakład Usług Górniczych sp. z o.o. posiada ponad 25 lat doświadczenia w wykonywaniu podziemnych robót górniczych oraz obsługa maszyn i urządzeń zakładów wzbogacania węgla. Jesteśmy Spółką ze 100% udziałem kapitałowym Holdingu KW S.A. z siedzibą w Katowicach. Podstawowym przedmiotem naszej d...

13.04.202413.04.2024